Ubistva u Flit hausu Lusinda Rajli knjiga 2024 Drama

23.99 EUR

⭐ DojmoviKomentari

+ Tačan iznos dostave za tvoju državu prikazuje se u korpi prije plaćanja.
Za BiH 3.00 EUR kompletna narudžba


Stanje: Novo, originalno i sigurno upakovano

✔ Šaljemo u roku od 24h
Poštarina: Preporučena pošiljka Više detalja
Dostava: Vremena dostave po državama
Povrat: 30 dana povrat novca ili zamjena (kupac plaća povratnu poštarinu) Isporuka & povrati
Plaćanje: PayPal • bankovni prenos • pouzećem (gdje je dostupno)
Zaštićena kupovina:
PayPal Money Back Guarantee
Garantovana isporuka plaćenih artikala ili vraćamo novac.
Zaštita vaše narudžbe i troškova poštarine putem PayPal-a.  Više detalja

Ubistva u Flit hausu Lusinda Rajli knjiga 2024 Drama

Ovaj artikal Ubistva u Flit hausu Lusinda Rajli knjiga 2024 Drama je u kategoriji Drama i proizvođača LAGUNA - Dostupan odmah u Kupovati.com prodavnici! 🚀 KUPI ODMAH – Brza dostava širom SVJETA sa LINKOM za praćenje! 💳 Plaćaj pouzećem, PLATNOM KARTICOM ili PayPalom 💳. Posljednji primjerci nestaju, stigne za 2-5 dana + live tracking 📦. Ne čekaj! ⏰
Ubistva u Flit hausu Lusinda Rajli knjiga 2024 Drama Laguna izdanje

 Procitaj odlomak

Ubistva u Flit hausu  Lusinda Rajli  knjiga 2024 Drama  

Format: 13x20 cm
Broj strana: 408
Pismo: Latinica
Povez: Mek
Godina izdanja:
8. mart 2024.
ISBN: 978-86-521-5180-6
Prevodilac: Branislava Radević-Stojiljković


O knjizi

Od autorke bestseler serijala Sedam sestara prodatog u milionskom tiražu.

Sve ukazuje na to da je iznenadna smrt učenika Čarlija Kevendiša u internatskoj zgradi Flit haus pri školi Sent Stiven u Norfoku bila nesrećni slučaj. Ili tako barem najviše odgovara direktoru škole.

Lokalna policija ipak sumnja da je smrt posledica nasilnog čina. U pomoć će biti pozvana Džezmin Džez Hanter, londonska policijska inspektorka koja se nedavno povukla iz jedinice i sada vraća uslugu starom šefu.

Džez shvata da je Flit haus svet za sebe, zatvoren i pun nepisanih pravila. Čarli nije bio omiljen, naprotiv, bio je arogantni siledžija. Svi oko njega imali su motiv i priliku da lekove koje je svakodnevno uzimao za kontrolu epilepsije zamene smrtnom dozom otrova.

Kada nestane još jedan učenik, a profesor klasičnih jezika umre, Džez nailazi na nove tragove koji samo dodatno komplikuju istragu.

Pogonjena sopstvenim demonima, inspektorka shvata da je suočena sa najizazovnijom istragom ubistava u svojoj karijeri. Dok sneg polako prekriva pejzaž, Flit haus krije tajne mračnije nego što je inspektorka uopšte i mogla da zamisli.

„Misterija u kojoj ćete uživati.“
– Sunday Express

„Lusinda nam je ostavila još jedan roman koji ćemo sigurno čuvati. Njen izraziti pripovedački dar zasijao je i u žanru kriminalističkog romana obojenom dramskim nabojem.“
– Lancashire Post